Obchodní činnost

Naše základní obchodní strategie je jednoduchá. Svým zákazníkům se snažíme nabídnout a zajistit efektivní a jednoduchý systém problematiky OOPP.

Prostřednictvím našich obchodních zástupců dokážeme vždy zdarma posoudit a vypracovat podnikové řešení dle platných norem a právních předpisů. Díky tomu dodáváme sortiment OOPP do všech odvětví průmyslu – zejména automobilového, strojírenského, stavebního, potravinářského či chemického.

Náš sortiment zahrnuje pracovní obuv, pracovní oděvy, rukavice, ochranu sluchu, zraku, hlavy, ochranu pro práci ve výškách, drogerii i oblečení pro volný čas. Prodáváme výrobky prestižních českých i světových značek, jako 3M, JSP, DUPONT, REFIL, PANDA, ANSELL, LANEX, PETZL, SIOEN, BOOTS, VM IMPORT, WINTOPERK, DG TACHOV, MOLEDA, LOCKWEILER a jiné. Jsme obchodním partnerem společnosti CERVA GROUP a.s..

Nedílnou a důležitou součástí našich poskytovaných služeb, je také potisk a výšivka oděvů firemním logem či textem. Zajišťujeme řešení pomocí všech současných technologií, jako transfer, sítotisk, lasertisk, řezaný nylon a řezaný flock. Zaslání loga v digitální podobě, upřesnění velikosti, barvy a zvolení vhodné technologie je nedílnou součástí pro vypracování cenové kalkulace.

I přes širokou nabídku pracovních oděvů může být požadavek zákazníka originální a specifický. Přesto však dokážeme promptně reagovat. Díky vlastní šicí dílně a dlouholetých zkušeností jsme schopni nabídnout originální produkt a požadavek zákazníka takto zrealizovat.

Neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce, kteří jsou vždy plně k dispozici.


Obchodní zástupci

Lukáš Čerňák

Tel. kontakt: +420 734 158 051, email: obchod@verdatex.cz

Gabriela Stránská

Tel. kontakt: +420 739 886 368, email: info@verdatex.cz