OOPP

Naše základní obchodní strategie je jednoduchá. Svým zákazníkům se snažíme nabídnout a zajistit efektivní a jednoduchý systém problematiky OOPP.

Prostřednictvím našich obchodních zástupců dokážeme vždy zdarma posoudit a vypracovat podnikové řešení dle platných norem a právních předpisů. Díky tomu dodáváme sortiment OOPP do všech odvětví průmyslu – zejména automobilového, strojírenského, stavebního, potravinářského či chemického.

Náš sortiment zahrnuje pracovní obuv, pracovní oděvy, rukavice, ochranu sluchu, zraku, hlavy, ochranu pro práci ve výškách, drogerii i oblečení pro volný čas. Prodáváme výrobky prestižních českých i světových značek, jako 3M, JSP, DUPONT, REFIL, PANDA, ANSELL, LANEX, PETZL, SIOEN, BOOTS, VM IMPORT, WINTOPERK, DG TACHOV, MOLEDA, LOCKWEILER a jiné.

Jsme obchodním partnerem společnosti CERVA GROUP a.s..

OOPP
šicí dílna verdatex

Nedílnou a důležitou součástí našich poskytovaných služeb, je také potisk a výšivka oděvů firemním logem či textem. Zajišťujeme řešení pomocí všech současných technologií, jako transfer, sítotisk, lasertisk, řezaný nylon a řezaný flock. Zaslání loga v digitální podobě, upřesnění velikosti, barvy a zvolení vhodné technologie je nedílnou součástí pro vypracování cenové kalkulace.

I přes širokou nabídku pracovních oděvů může být požadavek zákazníka originální a specifický. Přesto však dokážeme promptně reagovat. Díky vlastní šicí dílně a dlouholetých zkušeností jsme schopni nabídnout originální produkt a požadavek zákazníka takto zrealizovat.

Neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce, kteří jsou vždy plně k dispozici.

Obchodní zástupci

Lukáš Čerňák

Tel. kontakt: +420 734 158 051 - email: obchod@verdatex.cz

Zavolat

Máte zájem o výrobu nebo nákup pracovních oděvů?

Nabízíme také prodej ochraných pomůcek

ZAVOLEJTE NÁM JEŠTĚ DNES

Výroba, prodej

E-shop, prodej

Fotogalerie

KONTAKTY

OOPP:
Čerňák Lukáš +420 734 158 051

Doprava:
Lucie Dvořáková +420 730 894 619,  +420 604 631 665

Stavby:
Jaroslav Škrobánek +420 603 287 977

E-shop:
Petr Plachý +420 606 735 008

Verdatex Group s.r.o. - výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek | Prokopa Velikého 264/26, 703 00 Ostrava-Vítkovice